Ozonowanie biur i pomieszczeń

Ozonowanie biur i pomieszczeń

Czyste powietrze jest źródłem zdrowia. W ostatnim czasie na pierwszym miejscu stawiamy jakość i czystość powietrza. Gwarancję czystego powietrza daje ozonowanie. Cząsteczki ozonu skutecznie niszczą w powietrzu mikroorganizmy, zapewniając czyste powietrze o odpowiednim zapachu i gęstości.

Ozonowanie biur

W biurze, gdzie spotyka się codziennie duża ilość osób powinno być systematycznie przeprowadzane ozonowanie. Jakość czystego powietrza bezpośrednio przekłada się na jakość i komfort pracy. Czyste, pachnące i lekkie powietrze przekłada się bezpośrednio na wydajność naszego mózgu. Dlatego tak istotne jest, aby zapewnić pracownikom najlepszą jakość powietrza. Po pandemii koronawirusa wiele firm wróciło z pracy zdalnej do pracy w biurach. Te firmy, które zdecydowały się na powrotu dbają o systematyczną dezynfekcję pomieszczeń. Najskuteczniejszą metodą oczyszczającą powietrze jest ozonowanie. Ozonowanie najlepiej przeprowadzać systematycznie, poza godzinami pracy.

Ozonowanie pomieszczeń

Ozonowanie pomieszczeń zaleca się wykonywać co najmniej raz w miesiącu. Dotyczy do pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, gabinetów, powierzchni przemysłowych, lokali gastronomicznych, sklepów oraz innych przestrzeni publicznych. Ozonowanie jest metodą dezynfekcji, która skutecznie oczyszcza powietrze z mikroorganizmów. W pandemii koronawirusa, ozonowanie pomieszczeń jest szczególnie zalecane.

Add a Comment

Your email address will not be published.