Dezynfekcja ozonem

Posiadamy profesjonalny sprzęt do dezynfekcji ozonem. Oferujemy ozonowanie pomieszczeń:
- Domów i mieszkań
- Biur i lokali usługowych
- Szkół i przedszkoli
- Samochodów

Dezynfekcja

Świeże powietrze

Czyste powietrze

Czym jest ozonowanie?

Ozonowanie to dezynfekcja powietrza ozonem, które skutecznie usuwa wszelkie mikroorganizmy, takie jak wirusy, bakterie, pleśń, grzyby i czynniki alergenne. Powietrze po ozonowaniu jest czyste i świeże. Ozonowanie czyści, dezynfekuje i odświeża powietrze.
Ozonowanie dezynfekuje i niweluje zapachy

Powietrze po ozonowaniu jest rześkie i przypomina zapach świeżości, jak po burzy. Dezynfekcja ozonem skutecznie niweluje zapachy po paleniu papierosów, wilgoci, moczu, spaleniźnie czy stęchliźnie, a także niweluje specyficznych zapach starych pomieszczeń. Jest również skuteczne do niwelowania przykrego zapachu w samochodach.

Jakie pomieszczenia ozonujemy i gdzie? Czy samochody też?

Ozonowanie przeprowadzamy jest w zamkniętych pomieszczeniach, których wielkość sięga nawet kilku tysięcy metrów kwadratowych. Ozonujemy pomieszczenia i samochody.

Nasze usługi ozonowania kierujemy do indywidualnych klientów, firm oraz instytucji publicznych. Ozonujemy:

  • mieszkania
  • domy
  • biura
  • szkoły i przedszkola
  • sklepy
  • samochody

Nasze usługi wykonujemy najczęściej w mieście Warszawa, ale dojeżdżamy również do innych miast w woj. mazowieckim, łódzkim, podlaskim i lubelskim.

Ozonowanie - poznaj korzyści

Dezynfekowanie ozonem jest:
- Skuteczne
- Bezpieczne
- Długotrwałe
- Kompleksowe
- Bezkonkurecyjne

Ozonowanie pomieszczeń

Dezynfekujemy ozonem mieszkania, biura, szkoły, przedszkola, biura, sklepy, lokale usługowe i samochody

Ozonowanie w Warszawie

Jesteśmy z Józefowa, dlatego najwięcej usługi ozonowania wykonujemy w Warszawie i okolicach

Dojeżdzamy również do:

Nasze usługi kierujemy również do klientów z województwa mazowieckiego, łódzkidego, podaskiego i opolskiego.

Specjaliści ozonowania pomieszczeń

Specjaliści ozonowania pomieszczeń

Jakość naszych usług potwierdza

CERTYFIKAT

Jesteśmy specjalistami ozonowania pomieszczeń, budynków użyteczności publicznej oraz placówek publicznych narażonych na zagrożenie epidemiologiczne.

Ozon dzięki swoim znakomitym właściwościom utleniającym jest biobójczy. Pozwala pozbyć się mikroorganizmów, wirusów, grzybów, bakterii,  pleśni, alergenów czy nawet owadów.

Szukasz specjalistów od

Ozonowania pomieszczeń?

Poznaj szczegółowe informacje, umów się

Ozonowanie pomieszczeń

Dezynfekcja przy użyciu ozonu jest aktualnie jedną z najbardziej skutecznych metod w niwelowaniu bakterii oraz wirusów. Każde powietrze oraz przestrzenie zamknięte zamieszkują mikroorganizmy. Nasza firma posiada profesjonalny sprzęt pozwalający zająć się szybko i skutecznie dezynfekcją. Oferujemy ozonowanie mieszkań, domów, biur, przedszkoli oraz wnętrz samochodów. Najwięcej usług ozonowania Michlor wykonuje w Warszawie. Jednakże, dzięki mobilnej ekipie usługa ozonowania pomieszczeń kierowana jest także do całego województwa mazowieckiego, łódzkiego, opolskiego i podlaskiego.

 

Kompleksowa usługi dezynfekcji powietrza ozonem pozwala skutecznie pozbyć się bakterii, wirusów, pleśni, przykrych zapachów czy nawet owadów. Ozonowanie warto również przeprowadzić w budynkach po zalaniu lub przesiąkniętych stęchlizną, wilgocią czy spalenizną. Ozonowanie oczyści powietrze i przywróci świeżość. Michlor oferuje również usługę ozonowania klimatyzacji samochodowych.

Ozonowanie biur i mieszkań

Powietrze po ozonowaniu jest niezwykle lekkie i przyjemne dla człowieka, przypomina świeżość powietrza po burzy. Sprzyja ono koncentracji i pozwala nastroić pozytywnie. Coraz częściej firmy zlecają ozonowanie przestrzeni biurowych, aby zapewnić pracownikom świeże i jakościowe powietrze. Oczyszczone powietrze owocuje większą efektywnością pracy.

Ozonowanie mieszkań najczęściej jest zlecane w celu zniwelowania czynników alergennych. Osoby uczulone na kurz czy inne czynniki występujące w powietrzu powinny systematycznie zlecań ozonowanie całych mieszkań czy domów celem poprawienia codziennego komfortu. Ozonowanie sypialni, salonów, pokojów zabaw powinno się szczególnie wykonywać, gdy w domu przebywają dzieci wrażliwe na alergeny. Ozon skutecznie usunie pyłki, sierść, czy roztocza z powietrza. Ozonowanie warto również wykonać po przebytym wirusie.

Usuwanie zapachów

Ozon jest świetny przy usuwaniu zapachów z zamkniętych pomieszczeń. Ozon niweluje wszystkie przykre zapachy i potrafi przywrócić świeżość w biurach, pomieszczeniach, lokalach gastronomicznych oraz samochodach. To najskuteczniejsza metoda pozbycia się zapachów w pomieszczeniach, czy jest to stęchlizna, zapach po papierosach, pomieszczenie przesiąknięte spalenizną, czy innym czynnikiem przykrym dla nosa, ozonowanie skutecznie usunie zapachy. Przywrócenie rześkości i świeżości powietrza jest dodatkową korzyścią ozonowania.