Dezynfekcja instalacji i sieci wodociągowych, usuwanie legionelli.

Firma Michlor oferuje zdezynfekowanie i wypłukanie instalacji oraz sieci wodociągowych, które usuwa wszelkie mikroorganizmy z wody. Chlorowanie wody oraz usuwanie legionelli z wody.

Galeria

Rozpocznij
współpracę
z nami
już dziś

Dezynfekcja sieci wodociągowej

Instalacje wodne oraz sieci wodociągowe należy cyklicznie dezynfekować, aby usunąć wszelkie mikroorganizmy, które mogą się namnożyć w instalacji. Oferujemy profesjonalną dezynfekcję instalacji oraz sieci wodociągowej profesjonalnym sprzętem i w oparciu o najnowsze technologie. Dezynfekcja sieci wodociągowej w mieście Warszawa cieszy się dużą popularnością, ze względu na wysokie skupisko aglomeracji miejskiej. Dojeżdżamy do klientów również na terenie województwa mazowieckiego oraz do innych regionów Polski.

Dezynfekcja legionelli

Usuwanie legionelli z wody przy użyciu nowoczesnych rozwiązań. Bakteria legionella niestety jest dość powszechnie występującym mikroorganizmem w wodach, które trafiają do domowych kranów. Usuwanie bakterii legionella przeprowadza się w prosty sposób, umów się z nami na dezynfekcję wody, aby była ona ponownie dobra do spożycia.

Chlorowanie wody

Chlorowanie wody to jedna z metod oczyszczania wody oraz jej dezynfekcji. Dzięki chlorowaniu wszelkie mikroorganizmy występujące w wodzie ulegają zniszczeniu. Chlorowanie wody najczęściej stosowane jest jako metoda stale czystej wody pozbawionej bakterii, w tym również legionella w przestrzeniach użyteczności publicznej, w tym najczęściej na basenach.